Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: вул. Академіка Корольова 2А
вул. Академіка Корольова 2А
пн-сб з 10:00 до 18:00

Користувацька угода

КОРИСТУВАЦЬКА УГОДА

Інтернет-магазин - сайт, що має адресу в мережі Інтернет.
Товар – продукція, представлена для продажу в інтернет магазині.
Клієнт – фізична або юридична особа що розмістила Замовлення.
Замовлення – оформлений належним чином запит Клієнта на покупку Товару.
Транспортна компанія – третє обличчя, що надає послуги з доставки Товарів Клієнтам.

Будь ласка уважно прочитайте погодження перед використанням послуг Інтернет-магазину vitalmebli.com.ua

Справжній текст являється Погодженням між Інтернет-магазином vitalmebli.com.ua на території України в подальшому "Інтернет-магазин", і користувачем послуг Інтернет-магазину, в подальшому «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину vitalmebli.com.ua, в подальшому «Інтернет-магазин» або "Сайт".

1. Основні положення
1.1. Справжнє Погодження складається між Покупцем і Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення.
1.2. Інформація, розміщена на Сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції покупки товару і являє собою публічну оферту,  статус якої закріплений ст.633 Громадянського кодексу України (ГКУ). Акцептом являєтся факт оформлення замовлення на запропонований товар.
1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами обумовленними  даним погодженням, шляхом проставлення відмітки в графі "З умовами Погодження згоден".
1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині vitalmebli.com.ua може будь яка фізична або юридична особа, що має змогу прийняти та оплатити товар на території України.
1.5. Товар оплачується тільки в гривнях: при доставці, самовивозі товару, або безготівковим банківським переказом на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину.


2. Інформація про товари
2.1. Товар представлений в каталозі через фото-зразки, являються власністю Інтернет-магазину.
2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною і описом товару.
2.3  За проханням Покупцяменеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття рішення про покупку товару.
2.4. Вказана на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином vitalmebli.com.ua в односторонньому порядку.
2.5. У випадку зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазина при першій можливості інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або аннулювання замовлення. При неможливості звязатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.
2.6. Товари, що реалізуються Інтернет-магазином, мають маркування з зазначенням інформації про основні властивості товару, способі його застосування, місці знаходження продавця.

3. Порядок придбання в інтернет-магазині vitalmebli.com.ua
3.1. Замовлення приймаються через інтернет-магазин vitalmebli.com.ua і офіційні сторінки в соціальних мережах.
3.2. Покупець інтернет-магазину vitalmebli.com.ua має право оформити замовлення на будь який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину. Кажен товар може бути замовлений в будь якій  кількості. Замовлення може бути оформлене Покупцем наступними способами: по телефону, по електронній пошті або оформлений самостійно на Сайті. 
3.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії має надати Покупцю інформацію про терміни виготовлення або поставки товару (по телефону або за допомогою електронної пошти).
3.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися віж даного товару, анулювати замовлення.

4. Доставка і передача товара Покупцю
4.1. Доставка меблів і меблевих комплектуючих, придбаних в Інтернет-магазині vitalmebli.com.ua, здійснюється службою доставки магазина, а також кур'єрськими службами по территорії України.
4.2 Відправка замовленого товару по Україні виконується впродовж 2-3-х робочих днів з дня підтвердження замовлення  Покупцем у випадку наявності товару на складі, а також впродовж 2-3-х робочих днів з дня готовності замовлення прийнятого у виробництво. Субота, Неділя і офиційні свята не входять в число робочих днів.
4.3. Разом з замовленням Покупцю надаються такі документи: товарний чек.
4.4. Покупець зобов'язаний в присутності кур'єра Інтернет-магазину провести прийом замовленого товару по кількості, якості, асортименту і комплектності товару.
4.5. Фактом прийому товару Покупцем являється оплата товару Покупцем.
4.6. При відмові Покупця від замовлення в момент доставки Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину на доставку замовлення.
4.7. Покупець не зобов'язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину пов'язані з доставкою замовлення, якщо в процесі прийому товару з'ясується, що поставлений товар невідповідної якості, кількості, ассортименту або комплектності.

5. Оплата замовлення
5.1. Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом авансового платежу готівкою в касу інтернет-магазину або перерахуванням коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину.
5.3. При відсутності надходженні коштів, Інтернет-магазин залишає за собою право аннулювати замовлення.

6. Порядок поверення товару невідповідної якості
6.1. Покупець має право відмовитись від поставленного товару в момент отримання доставки. 
6.2. Повернення товару в Інтернет-магазин можливе  у випадку збереження його товарного вигляду, користувацьких властивостей оригінальної фабричної упаковки, ярликів, накладної (документів що підтверджують покупку). 
6.3. При поверненні Покупцем товару відповідної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму по факту повернення товару за вирахуванням компенсації витрат магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцю.

7. Порядок повернення товару, придбаного через інтернет магазин, при виявленні прихованого дефекту, гарантійне обслуговування
7.1. На товары, придбані в нашому Інтернет-магазині встановлений гарантийный срок. Впродовж вказаного періоду часу, у випадку виявлення прихованого дефекту товару, Покупець має право на: виправлення недоліків, або співрозмірне відшкодування покупної ціни, або заміни на товар аналогічної моделі, або на будь який інший з відповідним перерахуванням покупної ціни, або на повернення коштів за товар, в встановленному Законом України "Про захист прав споживачів" порядку.
7.2. Повернення товару  в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця на склад продавця.
7.3. Претензии по товару рассматриваются в срок от 3 до 45 дней.
7.4. Деталі надання гарантійного обслуговування та вирішення проблем з невідповідною якістю товарів вказані в розділі "Гарантія"

8. Інше
8.1. Інтернет-магазин vitalmebli.com.ua залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на меблі на Сайті, регулювати доступ до придбання будь яких товарів, а також призупиняти або скасовувати продаж будь яких товарів на свій власний розсуд.
8.2. Дане Погодження  має розглядатись в такому вигляді в якому воно опубліковане на Сайті, і має застосовуватись і тлумачитись відповідно з законодавством України.
Детальніше: vitalmebli.com.ua/usloviya-soglasheniya